Головна Послуги Організація корпоративних турів

Організація корпоративних турів Лиманщиною та Святогір’ям

Злагоджена командна робота є дуже важливою для успішної діяльності кожного колективу. Покращити її якість і результат часто допомагають щире спілкування, приязні стосунки, знайомство зі сім’ями колег по роботі, а корпоративні тури, спільний відпочинок та екскурсії цікавими місцями - найпростіший спосіб згуртувати навіть різновікову групу людей. Багатьма власниками компаній, невеликих організацій корпоративний тур або спільний відпочинок давно визнаний оптимальним рішенням для проведення часу в неформальній обстановці зі співробітниками. Така форма відпочинку часто допомагає об’єднати працівників у дружню, одностайну, мотивовану і цілеспрямовану команду.

Підготувати корпоративний тур або подорож, звичайно, можна і самостійно, поєднавши, для прикладу, окремі пропозиції сайту Туристична Лиманщина. Проте, як і будь-яка інша діяльність, створення якісного відпочинку також вимагає певних знань, умінь та досвіду, а також наявності корисних контактів, потрібної інформації, необхідного спорядження тощо.

Якщо ви вважаєте себе спеціалістами у власній галузі діяльності, звикли мати справу з такими ж партнерами, то й, без сумніву, захочете, щоб підготовкою спільного відпочинку вашого трудового колективу займалися також фахівці своєї справи.

Ми готові запропонувати вам скористатись нашими послугами, досвідом і знаннями, якщо для корпоративного туру чи відпочинку з колегами ви оберете Лиманщину. Звернувшись до нас, вам не доведеться витрачати час і зусилля, щоб самостійно шукати варіанти вирішення таких питань, як:

 • розробка маршруту та детальної програми;
 • організація транспортного забезпечення;
 • домовленість з екскурсійними об’єктами, пляжними комплексами;
 • організація харчування;
 • бронювання місць у готелі;
 • прокат спорядження для проведення заходів;
 • допомога з тематичним напрямком туру.

Робота нашої команди спрямована на розвиток внутрішнього туризму Лиманщини, і в цьому – наша найголовніша задача. Тому ми долучили до розробки корпоративних турів найкращих інструкторів та надійних партнерів.

Імовірно, самостійно організований відпочинок, обійдеться дещо дешевше вашій компанії, але далеко не факт, що принесе більше задоволення, дасть змогу повністю розслабитися і отримувати насолоду від спільно проведених годин у колі співробітників. Окрім того, ви збережете свій час і нерви, застрахуєте себе від непередбачуваних ситуацій та скористаєтеся більш повним асортиментом послуг, підказками бувалих мандрівників і знавців свого регіону щодо найцікавішого та змістовного відпочинку.

 • Спортивні квест-ігри.
 • Активні тури вихідного дня з походами та відпочинком у наметовому таборі.
 • Тур «Природні скарби» Лиманщиною.
 • Сплави на катамаранах по Сіверському Дінцю.
 • Комбіновані програми: відпочинок, екскурсії, змагання, походи.

Корпоративні тури Лиманщиною – найкраще рішення для будь якого колективу!

Контакти:
+38 (099) 073-25-90
+38 (067) 625-24-91
lazurittravel@gmail.com
ФОП Синиця Яна В’ячеславівна

  Дивіться також

Крива Лука
#Путiвник
Крива Лука — туристичне серце Лиманщини
Село в «надійних» долонях гір заповідника «Крейдова флора», з неймовірними краєвидами і загадковими легендами.
Пансіонат Акваторія
#Вiдпочинок
Пансіонат «Акваторія»
Приватний пансіонат «Акваторія» розташований на мальовничому березі Червонооскільського водосховища.
Леонід Кизим
#Вiдомi Люди
Леонід Денисович Кизим
Гордість Лиманщини, легендарний космонавт, тричі бував у космосі у званні командира корабля, Почесний громадянин міста Лиман.