Головна Послуги Послуги професійного фотографа

Послуги професійного фотографа

Так уже повелося, що кожен із нас, подорожуючи, бажає закарбувати в пам’яті ті радісні миті, а також поділитися ними з рідними і друзями. Саме тому, свідомо чи інтуїтивно, ми стараємося з кожної мандрівки привезти на згадку якийсь сувенір та наробити безліч фото.

І якось теж так повелося, що скільки б усіляких різноманітних речей не пропонувалося на продаж, нам бракує саме ТОГО, особливого, і скільки б фотографій не встигли зробити, але ТОЙ, найкращий кадр «зловити» так і не вдалося...

Лиманщина готова запропонувати не лише гарні краєвиди, цікаві об’єкти, зустрічі з неймовірними людьми і власну гостинність, але й подарує змогу повезти додому власні емоції, схоплені професійною рукою фотомитця.

Фотороботи Леоніда Довгого і краса Лиманського краю вже давно поєдналися між собою, а в останні роки стали, фактично, одним цілим. А те, що було приємним захопленням у тому, як часто кажуть самі переселенці, минулому, житті, стало частиною єства, способом самореалізації, утвердження і, часом, забуття.

Сьогодні вже й сам Леонід Миколайович не підрахує, скільки митей життя вихопив об’єктив його фотоапарата, скільком людям допоміг назавжди зберегти пережиті емоції. Його роботи розійшлися далеко за межі Лиманщини і Донеччини.

Фотороботи Л. Довгого замовляють для себе і дарують іншим. Частина з них стала об’єктом гордості їх власників, інші - предметом колекціонування та експонатами виставок.

«Сарафанне радіо» давно рознесло славу про майстерність Леоніда Миколайовича: до нього приїздять «по ексклюзивні фото» для себе, привозять дітей і внуків, замовляють фотосесії в дарунок для друзів і колег по роботі.

А ще без його робіт вже не мислить свого життя Криволуцька громада, бо ж то саме він фіксує всі події з її життя, створюючи, фактично, справжнісінький фотоархів села.

Якщо і ви мрієте про особливий сувенір на згадку про перебування на Лиманщині, тоді обов’язково зверніться до Леоніда Довгого: крім неймовірних фото ви почуєте від нього ще й безліч таких же неймовірних історій, а, якщо вам пощастить, - то щирого приятеля або й вірного друга.

Відтепер мешканці та гості Лиманщини (зокрема ті, що відпочивають у Щуровому, на Блакитних озерах) зможуть скористатися наступними послугами:

 • Фотозйомка на замовлення:
 • репортажна фотозйомка сімейних свят, випускного, корпоративного відпочинку (крім весільної зйомки) - 300 грн. година + транспортні витрати;
 • фотозйомка під час сільських свят, фестивалів (Новорічна, Свято гарбуза і т.п.);
 • фотозйомка дітей (у тому числі і тематична, типу Червона Шапочка і т.п.) - 500 грн. зйомка в Кривій Луці, за межами села + транспортні витрати.

Відновлення старих сімейних фотографій: ціна на послугу залежить від стану первинного фото. Після обробки фотографії надаються клієнту в електронному виді у форматі jpg, первинні файли у форматі RAW залишаються у автора. При бажанні отримати фото у роздрукованому вигляді умови обговорюються додатково.

Майстер-клас «Як зробити класне фото на відпочинку».
Вартість: 100 грн. з учасника, тривалість - 2 години. Мінімальна кількість - 5 осіб.

Оформлення фотокниг: до певної події життя (весілля, випускний...)
Оплата обговорюється у кожному конкретному випадку.

 • Подарунковий Сертифікат на фотозйомку для подарунку близькій людині:
 • 300 грн. (година зйомки);
 • 500 грн. (дві години зйомки);
 • 1 000 грн. (зйомка протягом дня в різних локаціях).

З власником Сертифіката обговорюються умови стосовно дати і часу, а також концепції фотозйомки з урахуванням його побажань.

 • Готові вироби: Фото крамниця.
 • Фотокнига «Мальовничі місця Донеччини» - 600 грн.
 • Фотокартини з пейзажами Донеччини (великий формат 50 х 80 см на фотополотні, маленький формат 30 х 45 см на фотопапері) в рамах - ціна залежить від варіанту оформлення.

Фототури Лиманщиною

Лиманським лісництвом - «Лісова пісня»
Річками Донбасу - «Загадковий Чорний Жеребець», «Берегами Малого Дону»

Замовлення послуги

Контакти:
+38 (099) 073-25-90
+38 (067) 625-24-91
lazurittravel@gmail.com
ФОП Синиця Яна В’ячеславівна

  Дивіться також

Дробишевське лісництво
#Путiвник
Дробишевське лісництво. Еколого-пізнавальна стежка «Лісова палітра»
У 2012 році в Дробишевському лісництві було створено еколого-пізнавальну стежку «Лісова палітра» на честь 80-річчя утворення Донецької області.
Пансіонат Акваторія
#Вiдпочинок
Пансіонат «Акваторія»
Приватний пансіонат «Акваторія» розташований на мальовничому березі Червонооскільського водосховища.
Леонід Кизим
#Вiдомi Люди
Леонід Денисович Кизим
Гордість Лиманщини, легендарний космонавт, тричі бував у космосі у званні командира корабля, Почесний громадянин міста Лиман.