Головна Послуги Послуги гідів

Послуги гідів до уваги мандрівників і гостей Донеччини

Як часто трапляється так, що повернувшись із мандрівки, довідуєшся:

 • виявляється, ти був зовсім поруч з неймовірно цікавим об’єктом;
 • не доїхав усього декілька метрів до дивної краси місцини;
 • не знав про існування в тому населеному місці незвичайного об’єкта;
 • відвідавши сільський музей чомусь не помітив унікального експоната, а обідаючи в місцевому кафе або ресторанчику, виявилося, не звернув уваги в меню і тому не скуштував унікальної страви місцевої кухні?

І огортає тоді якесь неприємне відчуття. Наче й побував саме там, а чи то повернув не туди, чи просто не знайшов потрібних вказівників, чи не зустрів дорогою саме того, хто міг вірно підказати потрібний напрямок чи маршрут. Щось схоже не дає спокою, коли залишив невиконаною важливу справу, або не отримав повністю обіцяну послугу.

Досвідчені мандрівники добре знають, як важливо, щоб поряд були люди - надійні, відповідальні, готові порадити, допомогти, а часто і врятувати.

Будучи справжніми мандрівниками, нам добре відомо, як якась неврахована деталь чи одна випадкова зустріч може або зіпсувати весь відпочинок, або з абсолютно буденного зробити його незабутнім.

Завжди, шукаючи нові емоції, відкриваючи нові горизонти, ми, найперше, шукаємо нових зустрічей з тими, хто стане провідником у незвіданих нами краях.

Тому й ми піклуємося про те, щоб враження тих, хто завітає до нас, були позитивними, щоб поза їхньою увагою не залишилися справжні скарби нашого краю.

Кожен з учасників нашої команди так давно захоплений темою вивчення своєї малої батьківщини, що сумарно на всіх у нас за плечима десятки років збору краєзнавчої та корисної туристичної інформації про наш край, три роки регулярних експедицій Лиманщиною і територіями сусідніх громад.

Розробляючи Тури Лиманщиною та Придінців’ям наші ноги відміряли сотні, а автомобільні шини накотили тисячі кілометрів шляхів автострадами, місцевими шляхами, розбитими дорогами, вузькими стежками і непрохідними хащами.

Ми заглянули в кожний куточок і не пропустили жодного горбочка. Різноплановість інтересів кожного з нас дала змогу вивчити буквально все: історичне і культурне минуле, місцеві традиції, їжу, мову, легенди. Ми з великим задоволенням знайомимося з тими, хто хоче і має що розповісти іншим. Ми знаємо, де найкраще зустрічати сонце, а де медитувати в часі його прощання з днем, який минає. Ми знаємо, де і коли найголосніше співають птахи і найзапашніше пахнуть трави. Ми можемо показати найкращі маршрути, місця найбільшого релаксу і зони найпотаємнішого усамітнення.

 • Ми готові допомогти вам:
 • скласти оптимальний маршрут у вигляді інформаційного листа з картою, контактами і необхідною для подорожі інформацією;
 • познайомити з місцевими традиціями і цікавими людьми;
 • показати місця, про існування яких ви навіть не здогадувалися;
 • надати індивідуальний супровід турами Придінців’ям

А ще можемо скласти компанію у вашій мандрівці, наповнивши її супровідною розповіддю про таємниці і загадки нашого краю, його втрачене та забуте минуле і невідоме сьогодення.

 • Послуги супроводу:
 • Супровід групи - 200 грн/година, мінімальне замовлення - 3 години.
 • Повний день роботи гіда - 1000 грн/група.
 • Додатково сплачується вартість вхідних квитків на туристичні об'єкти і транспортні витрати.

Контакти для замовлення:
+38(099)073-25-90
+38(067)625-24-91
lazurittravel@gmail.com
kryvaluka@gmail.com
www.facebook.com/yanalazurit

  Дивіться також

Дробишевське лісництво
#Путiвник
Дробишевське лісництво. Еколого-пізнавальна стежка «Лісова палітра»
У 2012 році в Дробишевському лісництві було створено еколого-пізнавальну стежку «Лісова палітра» на честь 80-річчя утворення Донецької області.
Пансіонат Акваторія
#Вiдпочинок
Пансіонат «Акваторія»
Приватний пансіонат «Акваторія» розташований на мальовничому березі Червонооскільського водосховища.
Леонід Кизим
#Вiдомi Люди
Леонід Денисович Кизим
Гордість Лиманщини, легендарний космонавт, тричі бував у космосі у званні командира корабля, Почесний громадянин міста Лиман.