Головна Послуги Послуги краєзнавців

Послуги краєзнавців для громад

В усі часові епохи людей цікавить історичне минуле свого власного роду. Одним цілком достатньо почутих розповідей власних батьків, інші збирають відомості, опитуючи старійшин і сусідів, але є й такі, котрі в пошуках невідомих сторінок родоводу заглиблюються в архівні матеріали, метрикальні книги, історичні документи. Часто такий інтерес до особистого минулого переростає в зацікавлення історією свого села чи міста, регіону народження або проживання.

Краєзнавство прийнято вважати комплексом різних за змістом і методами дослідження наукових дисциплін, що ведуть до єдиної мети - наукового і всебічного пізнання краю. А ще краєзнавство називають суспільним рухом, який об’єднує місцеве населення, формує з окремих мешканців міцну громаду.

Сьогодення знову відзначається помітним зростання інтересу суспільства до своїх витоків і джерел. Результатом таких зацікавлень є численні приватні колекції старожитностей, створення місцевих зібрань, експозицій і цілих музеїв, поява значної кількості краєзнавчої літератури, видавництво книг про історію окремих населених пунктів, які є своєрідним підсумком багаторічної діяльності та праці місцевих краєзнавців.

Тим громадам, які «дозріли» до усвідомлення важливості вивчення, збору і збереження історичного минулого, а також до розуміння можливостей, які відкриваються для громади грамотним використанням цих надбань, ми пропонуємо скористатися послугами дослідників, котрі є членами Національної Спілки Краєзнавців України. Кожен з них має значний досвід у пошуковій роботі, співпраці зі своїми колегами з суміжних територій, науковцями, працівниками архівних та бібліотечних установ.

Використовуючи професійну допомогу архіваріусів та бібліотекарів ми не лише ведемо пошук потрібних матеріалів, але й сприяємо збереженню їхніх напрацювань, оприлюдненню документів зі сховищ і запасників. Ми, як ніхто, вміємо цінувати працю цих людей, без зусиль котрих ризики втрати давніх документів зростають у геометричній прогресії.

Ми можемо перевірити на відповідність наявну в громади чи окремих дослідників інформацію або значно доповни її.

Допоможемо створити історичну довідку вашої громади з фотоматеріалами на основі архівних документів і виїзної експедиції.

У звіт для подальшого використання ми додамо вам з власної приватної бази даних фрагменти карт різних історичних періодів.

Проаналізуємо і оформимо в окремий документ увесь наявний потенціал природної, історичної, етнографічної спадщини та підкажемо, яким чином ці відомості можуть сприяти туристичній привабливості вашого місця проживання або з якими громадами варто об’єднати свої зусилля у цьому напрямку.

Створимо інтерактивну карту з різноплановими шарами, фотографіями, ілюстраціями та описом об’єктів.

Створення комбінованої історично-культурної мапи, яка допомагатиме мандрівникам знаходити цікаві і невідомі об’єкти і, водночас, сама слугуватиме привабливим туристичним об’єктом і предметом гордості мешканців громади.

Вартість робіт - договірна.

Також пропонуємо:

Повний комплекс послуг фахівців - дана пропозиція актуальна для громад Донецької, Луганської, Харківської областей для допомоги в розвитку туристичної привабливості малих громад: підготовка туристичних путівників, карт-схем туристичного потенціалу, поради фахівців.

З вірою у потенціал нашого краю, Яна Синиця та команда ГО «Крила».

Контакти для замовлення:
+38(099)073-25-90
+38(067)625-24-91
lazurittravel@gmail.com
kryvaluka@gmail.com
www.facebook.com/yanalazurit

  Дивіться також

Дробишевське лісництво
#Путiвник
Дробишевське лісництво. Еколого-пізнавальна стежка «Лісова палітра»
У 2012 році в Дробишевському лісництві було створено еколого-пізнавальну стежку «Лісова палітра» на честь 80-річчя утворення Донецької області.
Пансіонат Акваторія
#Вiдпочинок
Пансіонат «Акваторія»
Приватний пансіонат «Акваторія» розташований на мальовничому березі Червонооскільського водосховища.
Леонід Кизим
#Вiдомi Люди
Леонід Денисович Кизим
Гордість Лиманщини, легендарний космонавт, тричі бував у космосі у званні командира корабля, Почесний громадянин міста Лиман.