Головна Відпочинок Акваторія-Лиман

Зона відпочинку «Акваторія-Лиман»

Комплекс для відпочинку розташований у 5 км від міста Лиман, на березі блакитного озера. Територія комплексу «Акваторія-Лиман» складається з трьох привабливих для відпочинку зон, де кожен знайде щось до душі.

VIP зона - доглянута територія з комфортними альтанками на березі і воді, елегантний ресторан для проведення заходів, облаштований пляж з шезлонгами. Для дітей працює ігровий комплекс «Фортеця Нормандії». Є можливість замовити послуги аніматорів для проведення дитячого свята. Для дорослих пропонуються водні прогулянки на човнах, пляжні види спорту, дартс, бадмінтон і багато іншого. На VIP території працює сучасно обладнаний, великий банкетний зал, де можна замовити проведення різних урочистостей: весілля, ювілеї, дні народження, корпоративи.

Для зручності гостей ViP території пропонується безкоштовний Wi-Fi.
- Лісова зона для компаній, що хочуть поєднати «дикий відпочинок» та комфортні умови, усі альтанки розташовані таким чином, що відпочивальники не знаходяться в безпосередній близькості один від одного. Також, для любителів активного відпочинку пропонуються волейбольні майданчики. Усі альтанки в лісовій зоні комплектуються мангалами.
- Бюджетний пляж з навісами, чистим піском, волейбольним майданчиком і мангалами. Вхід безкоштовний.

Банний комплекс Акваторія-Лиман.
Складається з трьох окремих банних котеджів:
• два котеджі відведені під класичну лазню на дровах;
• третій - це оригінальна чан - лазня, аналогів якої нема в нашому регіоні.

Баня з давніх-давен відома багатьом народам світу. Як правило, похід в лазню розглядалося не тільки як можливість очистити тіло, баню вважали сакральним місцем, оскільки йшлося про з'єднання усіх стихій природи - повітря, води, вогню, землі. За переказом,усі вони передавалися людині під час миття, робили його здоровим, сильним та міцним. Не випадково, наші предки стверджували - «як помився, так заново народився».

Банний комплекс «Акваторія» пропонує послуги професійних банщиків. Майстри-банщики роблять оздоровчі масажі,як класичний масаж з віником, так і оригінальні процедури із застосуванням солі і меду.

Чан лазня - це цікавий спосіб спробувати щось новеньке. Такі лазні були відомі західним українцям ще з XVII століття, перша така лазня з'явилася в містечку Лумшори на Закарпатті. Чан лазня не схожа на класичну парилку. Тут на людину впливає не пар, а безпосередньо гаряча вода.

Людина занурюється у величезний чан з гарячою водою, який підігрівається відкритим полум'ям. Після декількох хвилин можна і охолодитися, а потім знову - в чан. Така процедура дуже корисна для здоров'я.

Класична лазня і чан - лазня, обладнані новітніми пристосуваннями, технікою, побудовані з екологічно чистих матеріалів.

Банний комплекс відкритий протягом року.

Офіційна сторінка комплексу Акваторія-Лиман

Блакитнi озера: вiртуальний тур Акваторія Лиман

"Акваторія-Лиман" на картi Google

  Дивіться також

Заповідник Крейдова Флора
#Путiвник
Заповідник «Крейдова Флора»
Це єдина значна за розміром заповідна ділянка крейдяної (кретофільної) флори на території України.
#Iсторiя
Нереалізований проект шлюзування Сіверського Дiнця
Створити проект шлюзування, скласти фізико-географічний і економічний опис річки та її басейну було доручено інженерові Нестору Пузиревському.
Віктор Конопля
#Вiдомi Люди
Віктор Пантелійович Конопля
Талановита й творча людина, дерев'яних справ майстер-самоук, завдяки котрому в сучасників з'явилася можливість побачити макет старовинного села Рубці.