Головна Відпочинок Гостьовий будинок «Лотос»

Гостьовий будинок «Лотос»

Мабуть, для кожного мандрівника, котрий вирішив декілька днів провести поза межами власної домівки, серйозною перешкодою для отримання повного задоволення від свого відпочинку часто стає повна відсутність місць ночування та харчування, або надто низький рівень послуг чи невиправдано високі ціни існуючих закладів з надання послуг туристам.

Тим приємніше повідомляти, що Лимащина готова приємно здивувати своїх потенційних гостей наявністю готельно-відпочинкового комплексу, який абсолютно повністю відповідає основним вимогам як щодо якості послуг, так і щодо їх вартості.

Двоповерховий гостьовий будинок «Лотос» розташований на території соснового лісу на околиці міста Лиман. Територія гостьового будинку закрита від сторонніх. Чисте повітря, якісна артезіанська вода зі свердловини роблять перебування в гостьовому будинку затишним, сповненим спокою та гармонії з природою. Ідеальний варіант для поєднання відпочинку з екскурсіями.

Відстань від зон відпочинку: до пляжів Акваторія-Лиман та Варадеро - 5 км.

Гостьовий будинок Лотос

ОПИС ТА ВАРТІСТЬ НОМЕРІВ НА 2020 РІК.

  • Двомістний номер - 500 грн/доба;
  • Тримісний номер - 600 грн/доба;
  • Люкс - 600 грн/доба, 650 грн при тримісному розміщенні;
  • Окремий будинок - 700 грн/доба.

Забронювати номер

В усіх номерах свіжий ремонт, гаряча і холодна вода, телевізор, шафа, журнальний столик, wi-fi, ліжка дво- і односпальні, окремий санвузол (туалет, душ). У чотирьох номерах є холодильник.

Для харчування на першому поверсі є кухонний блок з великою їдальнею, укомплектований усім необхідним для самостійного приготування їжі: холодильником, газовою плитою, посудом, а також пральною машиною. Для групових заїздів можливе замовлення комплексного харчування.

Умови бронювання: знижка на тривалий відпочинок від 5-ти днів.

Інфраструктура: WI-FI на всій території, автостоянка, сауна, масажне крісло-ліжко. Недалеко знаходяться магазини, кафе, авто- і залізничний вокзали (трансфер з вокзалу безкоштовний)

Гостьовий будинок «Лотос» на картi Google

  Дивіться також

Заповідник Крейдова Флора
#Путiвник
Заповідник «Крейдова Флора»
Це єдина значна за розміром заповідна ділянка крейдяної (кретофільної) флори на території України.
#Iсторiя
Нереалізований проект шлюзування Сіверського Дiнця
Створити проект шлюзування, скласти фізико-географічний і економічний опис річки та її басейну було доручено інженерові Нестору Пузиревському.
Віктор Конопля
#Вiдомi Люди
Віктор Пантелійович Конопля
Талановита й творча людина, дерев'яних справ майстер-самоук, завдяки котрому в сучасників з'явилася можливість побачити макет старовинного села Рубці.