Головна Відпочинок Гостьовий будинок «Три Медведя»

Гостьовий будинок «Три Медведя»

Гостьовий будинок «Три Медведя» розташований у сосновому лісі м. Лиман. Вдале розташування по відношенню до головних транспортних розв’язок міста, близькість до пляжів на блакитних озерах - «Варадеро» і «Акваторія-Лиман» (5 км), тиша, соснове повітря, екологічно чисті продукти харчування, гостинна опіка від власників садиби, дозволяють гостям насолодитися комбінованим відпочинком й набратися сил.

Гостьовий будинок пропонує 6 номерів для комфортного проживання: чотири із них обладнані власними санвузлами, для двох - зручності на поверсі, з окремим ключем до них.

Опис та вартість номерів на 2020 рік.

  • № 1: Двомісний номер з двоспальним ліжком - 1000 грн./доба;
  • № 2: Двомісний номер з двоспальним ліжком - 1000 грн./доба;
  • № 3: Три-/ чотиримісний номер з двоспальним ліжко та розкладним диваном - 1300 грн./доба;
  • № 4: Двомісний номер з двома односпальними ліжками та «евророзкладачкою» для дітей - 1000 грн./доба;
  • № 5: Двомісний номер з двома окремими ліжками; санвузол на поверсі - 500 грн./доба;
  • № 6: Двомісний номер з двома окремими ліжками; санвузол на поверсі - 500 грн./доба.

Усі номери обладнані телевізорами, підключеними до супутникового TV, кондиціонерами, Wi-Fi. У санвузлах - постійна гаряча вода.

Трансфер на озера включений у вартість проживання.

Для харчування в садибі є кафе (нульовий поверх), можливе попереднє узгодження та замовлення меню з екологічно чистих продуктів (вартість харчування обговорюється).

Для самостійного приготування їжі на території є альтанка з меблями, холодильником, газовою плитою, необхідним посудом, каміном, мангалом.

Умови бронювання: замовлення на короткий термін приймаються в тиждень заїзду.

Додаткові послуги: лазня, організація риболовлі на Червонооскільському водосховищі, Сіверському Дінці, прогулянка лісом по стежці здоров’я, екскурсії автомобілем власників садиби в Святогірськ, Ямпіль.

Для любителів собак гостьовий будинок «Три медведя» має особливий бонус: його власники розводять представників дивовижної породи собак - короткошерсті чау-чау. Розплідник знаходиться поруч, а тому в гостей садиби є можливість познайомитися з цими екзотами, спостерігати за їх поведінкою, а також зробити унікальні фото з вихованцями, закохатися у них і назавжди залишити тут частинку свого серця.

Відпочиваючі зможуть також відвідати пасіку і насолодитися смаком екологічно чистого меду, або придбати додому чи замовити мед нового збору.

Контакти гостьвого будинка: +38-066-423-98-50

Гостьовий будинок «Три Медведя» на картi Google

  Дивіться також

Заповідник Крейдова Флора
#Путiвник
Заповідник «Крейдова Флора»
Це єдина значна за розміром заповідна ділянка крейдяної (кретофільної) флори на території України.
#Iсторiя
Нереалізований проект шлюзування Сіверського Дiнця
Створити проект шлюзування, скласти фізико-географічний і економічний опис річки та її басейну було доручено інженерові Нестору Пузиревському.
Віктор Конопля
#Вiдомi Люди
Віктор Пантелійович Конопля
Талановита й творча людина, дерев'яних справ майстер-самоук, завдяки котрому в сучасників з'явилася можливість побачити макет старовинного села Рубці.