Головна Відпочинок Кемпінг «Під горою»

Кемпінг «Під горою»

Створення на власній ділянці зони відпочинку має свою власну історію. Якоїсь миті Людмилі та Леонідові Довгим, котрі займалися веденням власного господарства для забезпечення власних потреб родини в екологічно чистих продуктах харчування, просто зрозуміли: простіше організувати щось схоже до кемпінгу, ніж постійно змінювати свій статус господарника то на екскурсовода, то на інформаційний центр, то пункт надання допомоги...

Їхня ділянка виявилася в чудовому місці, поблизу Сіверського Дінця та мальовничих краєвидів заповідних Крейдяних гір, на перетині основних прогулянкових стежок, то мандрівники часто зверталися за уточненням маршруту, з питаннями про отримання потрібної їм інформації, проханням напитися свіжої води чи придбати вирощених Людмилою та Леонідом овочів та фруктів.

Кемпінг під горою

Виділивши частину ділянки та привівши її в порядок, подружжя почало поступове її облаштування та наповнення найнеобхіднішим для відпочинку. І нарешті цьогоріч відважилися вперше запропонувати туристам місце для організованого відпочинку на природі. Зручне розташування на околиці села, близькість до річки (всього 10 хвилин до сільського пляжу), гарні краєвиди в поєднанні з гостинністю господарів, їхньою готовністю надати необхідну допомогу й запропонувати цілий ряд послуг (дегустацію власних страв і напоїв, професійне фотографування, екскурсійний супровід), а ще можливість замовлення додаткових екскурсій, розважальних та пізнавальних програм, гарантує не лише приємний, але й цікавий відпочинок.

Інфраструктура для відпочиваючих: літній душ, туалети, рукомийники, альтанки, піддони під намети, стаціонарне вогнище, мангали, кухонні полиці для приготування та зберігання продуктів, сітки для притінення основних зон відпочинку, освітлення.

Вартість перебування в кемпінгу на 2020 рік.

100 грн/особа на дві і більше ночей;
120 грн/особа на одну ніч.

Вартість включає: прокат спорядження та користування інфраструктурою.

  • Додаткові послуги:
  • Організація на замовлення гастро-програми з дегустації страв від господині Кемпінга, які готуються з використанням власних продуктів - 80 грн./особа (у форматі сніданок або вечеря;), 120 грн./особа (у форматі обід), 200 грн./особа (у форматі гриль чи бенкет) із можливістю вибору варіанту програми з розробленого меню, або попереднього замовлення оригінальних та фірмових страв від пані Людмили. Можливе включення до гастрономічної програми приготування страв із власноруч зібраних на городі чи в лісі продуктів (ця послуга рекомендована у першу чергу для дітей із міст, котрі не обізнані з городництвом і садівництвом).
  • Пішохідні маршрути навколо Кривої Луки у супроводі гіда - 50 грн./чол.;
  • Майстер-клас з випікання обрядового печива «Криволуцькі кривульки» - 50 грн./чол.
  • Фотозйомка на природних локаціях - 300 грн./год.
  • Сплав на катамаранах або байдарках Сіверським Дінцем - 260/320 грн./чол.
  • Трансфер Крива Лука-Лиман, Крива Лука-Ямпіль - 80 грн./чол.

Якщо вам до душі розташовуватися безпосередньо на березі Сіверського Дінця, то ви можете скористатись послугами прокату необхідного туристичного спорядження і самостійно вибрати місце для відпочинку.

Для комплексного обслуговування груп пропонуємо програму збірного туру «Наметові вихідні в Кривій Луці»

Замовити Кемпінг

Контакти:
+38 (099) 073-25-90
+38 (067) 625-24-91
kryvaluka@gmail.com
https://www.facebook.com/KryvaLuka

Кемпінг «Під горою» на карті Туристична Лиманщина

  Дивіться також

Заповідник Крейдова Флора
#Путiвник
Заповідник «Крейдова Флора»
Це єдина значна за розміром заповідна ділянка крейдяної (кретофільної) флори на території України.
#Iсторiя
Нереалізований проект шлюзування Сіверського Дiнця
Створити проект шлюзування, скласти фізико-географічний і економічний опис річки та її басейну було доручено інженерові Нестору Пузиревському.
Віктор Конопля
#Вiдомi Люди
Віктор Пантелійович Конопля
Талановита й творча людина, дерев'яних справ майстер-самоук, завдяки котрому в сучасників з'явилася можливість побачити макет старовинного села Рубці.