Головна Тури Посвідчення Мандрівника

Посвідчення Мандрівника як статус справжнього туриста

Вважають, що люди, захоплені якоюсь справою, занурені в світ власних інтересів, - ті ще диваки! Їх азарт та пізнання в певній сфері викликають подив і нерозуміння одних, та повагу й визнання інших.

Любителі подорожувати, відкривати близькі й далекі світи, долати тисячі кілометрів задля короткої миті споглядання купи кам’яних глиб, дивної форми квітки чи пташки певного кольору, гарного краєвиду чи заходу сонця - диваки двічі! А, отже, й значно більше отримують захоплених відгуків від тих, кому все ще бракує відваги зірватися з м’якого дивана і кинутися у вир незвіданих пригод, долаючи бездоріжжя, вибрики погоди і ще безліч усіляких перешкод і неприємностей.

Глибоко поважаючи кожного мандрівника - бо й самі такі диваки - ми, команда, що працює задля допомоги всім, хто хоче знати, бачити, пережити більше за інших, вирішили розпочати туристичний сезон 2020 року, трохи зіпсований мініатюрним, але злісним вірусом, невеличким приємним сюрпризом.

Нашим давнім колегам і партнерам, туристам з досвідом і початківцям, усім бажаючим ми пропонуємо «узаконити» власний статус любителів подорожувати і отримати особисте Посвідчення Мандрівника. Воно, звісно, не надасть вам права пільгових перетинів державних кордонів і не визнаватиметься урядами інших країн, проте допоможе долучитися до кола однодумців-диваків, полегшити пошук потрібної інформації, фіксувати власні подорожі, а ще - отримувати приємні бонуси та призи.

Кожен власник Посвідчення Мандрівника тепер матиме змогу, за бажання звичайно, отримувати за певні пройдені тури спеціальну наліпку та вклеїти її на одну з відведених для цього сторінок. Це буде чимось схожим на наявність віз чи відміток про перетин кордону в закордонних паспортах. Наліпки не лише нагадуватимуть власникові про відповідну мандрівку, але й матимуть заохочувальний ефект: більше зібраних наліпок за туристичний рік - більше пільг і сюрпризів.

  • Посвідчення Мандрівника можна одержати наступними способами:
  • зробивши замовлення на тур у туристичної фірми «Лазурит» - переглянути і обрати туристичну пропозицію можна в розділах «Тури» та «Послуги», або на сторінці «Лазурит - тури вихідного дня»;
  • замовивши персональний тур у наших гідів;
  • зробивши замовлення Посвідчення Мандрівника, не виходячи з дому, щоб у наступну мандрівку вже вирушити з документом у кишені - алгоритм тут.

Наліпки про відвідування певного туру з відповідним значком кожен учасник зможе отримати у гіда, або інструктора під час подорожі, або його партнерів - перелік тут.

На даний час нами розроблено дизайн наліпок для діючих туристичних пропозицій за напрямками: водні подорожі, відвідування Кривої Луки, геологічні тури, прокат спорядження, окремі тематичні подорожі.

Згодом з’являтимуться нові види наліпок як результат появи нових турів, екскурсій, послуг, розваг для мандрівників.

Перші Посвідчення Мандрівника уже знайшли своїх господарів. Якщо й вам кортить стати «туристом з документами» - приєднуйтеся до нас. Усе найцікавіше лише починається!

Замовити Посвідчення

  Дивіться також

Дробишевське лісництво
#Путiвник
Дробишевське лісництво. Еколого-пізнавальна стежка «Лісова палітра»
У 2012 році в Дробишевському лісництві було створено еколого-пізнавальну стежку «Лісова палітра» на честь 80-річчя утворення Донецької області.
Пансіонат Акваторія
#Вiдпочинок
Пансіонат «Акваторія»
Приватний пансіонат «Акваторія» розташований на мальовничому березі Червонооскільського водосховища.
Леонід Кизим
#Вiдомi Люди
Леонід Денисович Кизим
Гордість Лиманщини, легендарний космонавт, тричі бував у космосі у званні командира корабля, Почесний громадянин міста Лиман.