Головна Історія Криволуцькі читання - 2022

Краєзнавчі стежки Північної Донеччини. Точка перетину - Крива Лука.

12 листопада 2022 року пройшла п’ята краєзнавча конференція Криволуцькі читання – 2022.

Організатори конференції, команда ГО «Крила», прийняли рішення не переривати традицію проведення щорічного заходу і продовжили збирати краєзнавчі матеріали про регіон, прилеглий до середньої течії річки Сіверський Донець, села та містечка довкола Кривої Луки.

На запрошення організаторів активно відгукнулись колеги-краєзнавці і, загалом, для публікації було подано 17 робіт на різну тематику досліджень.

Пропонуємо до перегляду відео онлайн зустрічі з доповідями авторів і оглядом публікацій від Оксани Василівни Дрогомирецької - редактора Криволуцьких читань і модератора заходу.

Збірник «Криволуцькі читання – 2022» доповнили архівні документи і копії сторінок друкованих видань з інформацією про село Крива Лука, а також неопублікована раніше стаття Миколи Ломако «Летопісний Тор».

Друковані примірники передано авторам з щирою подякою за співпрацю.

Електронна версія книги вкладається у вільний доступ з проханням поширювати серед зацікавленої аудиторії.

Криволуцькі читання 2022

Завантажити PDF «Криволуцькі читання – 2022».

За анонсами наступних заходів слідкуйте на офіційній сторінці ГО «Крила» www.facebook.com/KrylaNGO, за усіма туристично-краєзнавчими новинами - в групі «Мандруй Придінців’ям»

  Дивіться також

Дробишевське лісництво
#Путiвник
Дробишевське лісництво. Еколого-пізнавальна стежка «Лісова палітра»
У 2012 році в Дробишевському лісництві було створено еколого-пізнавальну стежку «Лісова палітра» на честь 80-річчя утворення Донецької області.
Пансіонат Акваторія
#Вiдпочинок
Пансіонат «Акваторія»
Приватний пансіонат «Акваторія» розташований на мальовничому березі Червонооскільського водосховища.
Леонід Кизим
#Вiдомi Люди
Леонід Денисович Кизим
Гордість Лиманщини, легендарний космонавт, тричі бував у космосі у званні командира корабля, Почесний громадянин міста Лиман.