Головна Путівник Екологична стежка й дендропарк Ямпільське лісництво

Екологична стежка й дендропарк, Ямпільське лісництво

Ямпільське лісництво знаходиться на кордоні з Луганською областю, на площі 7619 га соснових, дубових та вільхових насаджень.

У 2011 році до Міжнародного року лісів була створена еколого-пізнавальна стежка «Лісове намисто». Упродовж двох годин відвідувачі проходять маршрутом з 12-ма зупинками, облаштованими оригінальними ділянками й інформаційними стендами, дізнаються багато цікавого про ліс та його мешканців.

Візитна картка лісництва - лісове озеро, де гостей зустрічають качки, лебеді, птахи, які чекають на смаколики. Тут можна покататися на човні або катамарані.

Одна з найцікавіших локацій стежки - паромна переправа на острів Кохання, де величезні дерева сягають 20-ти метрової висоти. Казковості й особистого природного колориту додає річка Жеребець, ліва притока Сіверського Дінця, з 1986 по 2004 рік це був зоологічний заказник місцевого значення. Заказник є місцем зростання (вздовж річці Жеребець) чорновільшанників. Вік дерев наближається до 80-100 років. У 1980-і роки на території заказника були зареєстровані поселення бобрів і сірих чапель.

Дендропарк «Мелодія лісу» розташований на території лісництва. Він - рукотворна краса, улюблене місце відпочинку екскурсантів. Близько 200 видів різноманітних рослин, фонтанчик, штучні водойми, альтанки для відпочинку, казковий будиночок Баби-Яги, дитячий майданчик з лабіринтом додають емоцій відвідувачам популярного туристичного об’єкта .

Вартість відвідування:
- Дорослі - 60 грн.
- Діти - 30 грн. (безкоштовно для дітей до 6 років)

Екскурсійний супровід групи - 300 грн.
Оренда альтанки - 20 грн./люд.

Час перебування на території не обмежений.

Час роботи: щодня з 8.00 до 18.00
Контакти: +38(050)965-12-63

Ямпільське лісництво на картi Google

Як дістатися:
- із залізничного вокзалу м. Лиман електропотягом у напрямку Бахмута доїхати до третьої зупинки - «438 км» (або «Полунична»), з Лиману в 8.50, 13.40, з Ямполя в 10.49, 15.14, 19.09
- із залізничного вокзалу м. Бахмут електропотягом у напрямку Лимана, зупинка «438 км» (або «Полунична»), з Бахмута в 5.35, 09.35, 14.00, з Ямполя в 9.05, 13.55, 18.15

  Дивіться також

Пансіонат Акваторія
#Вiдпочинок
Пансіонат «Акваторія»
Приватний пансіонат «Акваторія» розташований на мальовничому березі Червонооскільського водосховища.
#Iсторiя
Нереалізований проект шлюзування Сіверського Дiнця
Створити проект шлюзування, скласти фізико-географічний і економічний опис річки та її басейну було доручено інженерові Нестору Пузиревському.
#Традиції
Грибний промисел
З усіх куточків Донецької області до Лиманщини з'їжджаються любителі поблукати лісом та відчути азарт від чергової їстівної знахідки.