Головна Путівник Презентація Лиманської громади

Презентаційний матеріал Лиманської ОТГ

В цьому розділі зібрано весь презентаційний матеріал, який демонструє туристичні можливості Лиманщини.

Вже зараз кожен може відправитись у віртуальну подорож Лиманщиною та обрати місця, які захоче відвідати особисто, чи події, учасником яких вирішить стати.

Промо-ролик знято на замовлення виконавчого комітету Лиманської міської ради в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Економічна підтримка Східної України".

Віртуальна подорож Лиманщиною Travelbox VR

Йдучи в ногу з сучасними технологіями, пропонуємо кожному відчути ефект особистої присутності і зануритись в віртуальні панорами Лиманського краю Донеччини.

Виртуальний тур Travelbox VR

https://travelbox.in.ua/lymanshchina/

Інтерактивний Туристичний Путівник, який відкриває туристичні принади Лиманщини, допоможе зорієнтуватися в виборі пропозицій та послуг, а ще розповідає про унікальні місця краю і популяризує дбайливе ставлення до природного середовища.

Завантажити путівник

Туристичний путівник зроблено на замовлення відділу культури і туризму Лиманської міської ради. Підготовка Туристичного путівника стала можливою за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цього буклета є відповідальністю авторів та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

З питань співпраці по питанням розвитку туризму та комунікації звертатись до головного спеціаліста відділу культури і туризму Лиманської міської ради Могильної Марини Анатоліївни
Тел. +38-050-930-25-14

З питань фахової допомоги по розвитку внутрішнього туризму звертатись до фахівців Туристичної Лиманщини

Запрошуємо мандрувати Лиманщиною!

  Дивіться також

Щурово
#Вiдпочинок
Щурівська зона відпочинку
Щурове стало популярним курортним місцем після того, як було побудовано в 1939 році будинок відпочинку «Щуровський».
Щурівська гірка
#Iсторiя
Щурівська гірка, Щурівська протока й Могила
У старовинних документах другої половини XVII століття є згадка про Щурівську гірку, а на картах кінця XVIIІ століття можна зустрііти протоку Щурову.
Віктор Конопля
#Вiдомi Люди
Віктор Пантелійович Конопля
Талановита й творча людина, дерев'яних справ майстер-самоук, завдяки котрому в сучасників з'явилася можливість побачити макет старовинного села Рубці.